Falcı Füsun

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Leila Diaz
Falcı Füsun, iOS akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanacağınız özel bir fal uygulamasıdır.

Falcı Füsun, kahve keyfinizi sonsuzlaştırmak için kullanacağınız özel bir fal baktırma uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulamaya sahip olmak tamamen ücretsizdir. Gün içerisinde ücretsiz olarak en fazla üç fal baktırma hakkına sahipsiniz. Hayatınıza dair olan biten her şeyi Falcı Füsun'dan öğrenin. 

Kahvenizi içtiniz ama falınıza bakacak kimse yok mu? Kısa otomatik fallar bakan uygulamalardan sıkıldınız mı? Bunlara son verin Falcı Füsun size anında uzun uzun yorum yapacaktır. İster gece ister gündüz olsun, fincanınızın ve tabağınızın fotoğraflarını gönderin, Falcı Füsun ve arkadaşları kahve falınızı size özel yorumlasın. 

Falcı Füsun ve diğer falcı arkadaşlar ile tanışarak kahve keyfinizi fal ile taçlandırmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman falcılar arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile fallarınızı bekliyor. Fal eğlence ve sohbet amaçlı bakılıyor. Falcı Füsun uygulaması da tam olarak eğlence amaçlı geliştirilmiştir. 

Falcı Füsun ve arkadaşlarının size özel kahve falı yorumları ile hem heyecanlanacak hem de eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Falcı Füsun uygulamasında yapılan yorumlar geleneksel fal dilinin sohbet ve eğlence amaçlı sunulmuş bir şeklidir. Fal yorumlarının amacı rahatlamak ve eğlenmektir. 

Falcı Füsun indir
DİĞER SÜRÜMLER